MFR-25FRE52-3M32
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-25FRE52-3M32
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-25FRE52-3M32.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-25FRE52-3M32
Număr parc MFR-25FRE52-3M32 Producător Yageo
Descriere RES MF 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4452960 pcs Fișa cu date MFR-25FRE52-3M32.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 3.32 MOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 3.32 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR-25FRE52-3M6
MFR-25FRE52-3M6
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/4W 1% AXIAL
In stoc: 5056587 pcs
Descarca: MFR-25FRE52-3M6.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-3M65
MFR-25FRE52-3M65
Producători: Yageo
In stoc: 4626400 pcs
Descarca: MFR-25FRE52-3M65.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-3M
MFR-25FRE52-3M