MFR-25FRE52-36R5
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-25FRE52-36R5
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-25FRE52-36R5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-25FRE52-36R5
Număr parc MFR-25FRE52-36R5 Producător Yageo
Descriere RES MF 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9491087 pcs Fișa cu date MFR-25FRE52-36R5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 36.5 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 36.5 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR-25FRE52-36K
MFR-25FRE52-36K
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/4W 1% AXIAL
In stoc: 9698752 pcs
Descarca: MFR-25FRE52-36K.pdf
RFQ
Producători: Yageo
In stoc: 8680927 pcs
Descarca: MFR-25FRE52-374K.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-36R
MFR-25FRE52-36R