MFR-25FRE52-12K
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-25FRE52-12K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-25FRE52-12K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-25FRE52-12K
Număr parc MFR-25FRE52-12K Producător Yageo
Descriere RES MF 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9647469 pcs Fișa cu date MFR-25FRE52-12K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 12 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 12 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR-25FRE52-124K
MFR-25FRE52-124K
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/4W 1% AXIAL
In stoc: 8930850 pcs
Descarca: MFR-25FRE52-124K.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-12R
MFR-25FRE52-12R
Producători: Yageo
In stoc: 9744029 pcs
Descarca: MFR-25FRE52-12R.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-12K7
MFR-25FRE52-12K7