MFR-12FRF52-82K
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-12FRF52-82K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/6W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-12FRF52-82K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-12FRF52-82K
Număr parc MFR-12FRF52-82K Producător Yageo
Descriere RES MF 1/6W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11203291 pcs Fișa cu date MFR-12FRF52-82K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serie MFR Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 0.167W, 1/6W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 82 kOhms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR-12FRF52-82K5
MFR-12FRF52-82K5
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/6W 1% AXIAL