MFR-12DRD52-82K
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-12DRD52-82K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Foi de date: MFR-12DRD52-82K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFR-12DRD52-82K
Număr parc MFR-12DRD52-82K Producător Yageo
Descriere RES MF 1/6W 0.5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3421875 pcs Fișa cu date MFR-12DRD52-82K.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serie MFR Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 0.167W, 1/6W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 82 kOhms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film