MFP50SBBE52-511R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFP50SBBE52-511R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Foi de date: MFP50SBBE52-511R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFP50SBBE52-511R
Număr parc MFP50SBBE52-511R Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 947004 pcs Fișa cu date MFP50SBBE52-511R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFP Rezistenţă 511 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 511 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film