MFP200BBD73-1K32
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFP200BBD73-1K32
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 0.1% AXIAL
Foi de date: MFP200BBD73-1K32.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFP200BBD73-1K32
Număr parc MFP200BBD73-1K32 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 209010 pcs Fișa cu date MFP200BBD73-1K32.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serie MFP Rezistenţă 1.32 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 1.32 kOhms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film