MFP1WSCBD52-243K
Prezentarea produsului
Număr parc: MFP1WSCBD52-243K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 0.25% AXIAL
Foi de date: MFP1WSCBD52-243K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFP1WSCBD52-243K
Număr parc MFP1WSCBD52-243K Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 0.25% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 743685 pcs Fișa cu date MFP1WSCBD52-243K.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFP Rezistenţă 243 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 243 kOhms ±0.25% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film