MFP1WSBRD52-40R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFP1WSBRD52-40R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 0.1% AXIAL
Foi de date: MFP1WSBRD52-40R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFP1WSBRD52-40R
Număr parc MFP1WSBRD52-40R Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 377477 pcs Fișa cu date MFP1WSBRD52-40R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFP Rezistenţă 40 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 40 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film