MFN-25FRF52-75R
YageoYageo
MFN-25FRF52-75R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFN-25FRF52-75R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 75 OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: MFN-25FRF52-75R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFN-25FRF52-75R
Număr parc MFN-25FRF52-75R Producător Yageo
Descriere RES 75 OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6111 pcs Fișa cu date MFN-25FRF52-75R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFN Rezistenţă 75 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
descriere detaliata 75 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Compoziţie Metal Film