MF0207FRE52-4K3
Prezentarea produsului
Număr parc: MF0207FRE52-4K3
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 0.6W 1% AXIAL
Foi de date: MF0207FRE52-4K3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MF0207FRE52-4K3
Număr parc MF0207FRE52-4K3 Producător Yageo
Descriere RES MF 0.6W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10377549 pcs Fișa cu date MF0207FRE52-4K3.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MF0 Rezistenţă 4.3 kOhms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 4.3 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film