MF0207FRE52-3R4
Prezentarea produsului
Număr parc: MF0207FRE52-3R4
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 0.6W 1% AXIAL
Foi de date: MF0207FRE52-3R4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MF0207FRE52-3R4
Număr parc MF0207FRE52-3R4 Producător Yageo
Descriere RES MF 0.6W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4498613 pcs Fișa cu date MF0207FRE52-3R4.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MF0 Rezistenţă 3.4 Ohms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 3.4 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MF0207FRE52-3R16
MF0207FRE52-3R16
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 0.6W 1% AXIAL
In stoc: 5713600 pcs
Descarca: MF0207FRE52-3R16.pdf
RFQ
MF0207FRE52-3R74
MF0207FRE52-3R74
Producători: Yageo
In stoc: 5126773 pcs
Descarca: MF0207FRE52-3R74.pdf
RFQ
MF0207FRE52-3R48
MF0207FRE52-3R48