MF0204FRE52-1R47
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MF0204FRE52-1R47
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 0.4W 1% AXIAL
Foi de date: MF0204FRE52-1R47.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MF0204FRE52-1R47
Număr parc MF0204FRE52-1R47 Producător Yageo
Descriere RES MF 0.4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6292115 pcs Fișa cu date MF0204FRE52-1R47.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serie MF0 Rezistenţă 1.47 Ohms
Putere (Wați) 0.4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 1.47 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MF0204FRE52-1R27
MF0204FRE52-1R27
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 0.4W 1% AXIAL
In stoc: 6253013 pcs
Descarca: MF0204FRE52-1R27.pdf
RFQ
MF0204FRE52-1R37
MF0204FRE52-1R37
Producători: Yageo
In stoc: 7702341 pcs
Descarca: MF0204FRE52-1R37.pdf
RFQ
MF0204FRE52-1R4
MF0204FRE52-1R4