MF0204FRE52-1M58
Prezentarea produsului
Număr parc: MF0204FRE52-1M58
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 0.4W 1% AXIAL
Foi de date: MF0204FRE52-1M58.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MF0204FRE52-1M58
Număr parc MF0204FRE52-1M58 Producător Yageo
Descriere RES MF 0.4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7018077 pcs Fișa cu date MF0204FRE52-1M58.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serie MF0 Rezistenţă 1.58 MOhms
Putere (Wați) 0.4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 1.58 MOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MF0204FRE52-1M6
MF0204FRE52-1M6
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 0.4W 1% AXIAL
In stoc: 5669295 pcs
Descarca: MF0204FRE52-1M6.pdf
RFQ
MF0204FRE52-1M62
MF0204FRE52-1M62
Producători: Yageo
In stoc: 5863782 pcs
Descarca: MF0204FRE52-1M62.pdf
RFQ
MF0204FRE52-1M5
MF0204FRE52-1M5