MF0204FRE52-12R7
Prezentarea produsului
Număr parc: MF0204FRE52-12R7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 0.4W 1% AXIAL
Foi de date: MF0204FRE52-12R7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MF0204FRE52-12R7
Număr parc MF0204FRE52-12R7 Producător Yageo
Descriere RES MF 0.4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7485520 pcs Fișa cu date MF0204FRE52-12R7.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serie MF0 Rezistenţă 12.7 Ohms
Putere (Wați) 0.4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 12.7 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film