MCP100JR-47K
YageoYageo
MCP100JR-47K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP100JR-47K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 47K OHM 5% 1W MELF
Foi de date: MCP100JR-47K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP100JR-47K
Număr parc MCP100JR-47K Producător Yageo
Descriere RES SMD 47K OHM 5% 1W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2088485 pcs Fișa cu date MCP100JR-47K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură 0/ -600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MCP Rezistenţă 47 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 47 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Carbon Film Compoziţie Carbon Film