KNP5WSJB-52-39R
Prezentarea produsului
Număr parc: KNP5WSJB-52-39R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 5W 5% AXIAL
Foi de date: KNP5WSJB-52-39R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KNP5WSJB-52-39R
Număr parc KNP5WSJB-52-39R Producător Yageo
Descriere RES WW 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 738666 pcs Fișa cu date KNP5WSJB-52-39R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serie KNP Rezistenţă 39 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
descriere detaliata 39 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound