KNP5WSJB-52-1R2
Prezentarea produsului
Număr parc: KNP5WSJB-52-1R2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 5W 5% AXIAL
Foi de date: KNP5WSJB-52-1R2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KNP5WSJB-52-1R2
Număr parc KNP5WSJB-52-1R2 Producător Yageo
Descriere RES WW 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 731107 pcs Fișa cu date KNP5WSJB-52-1R2.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serie KNP Rezistenţă 1.2 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
descriere detaliata 1.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KNP5WSJB-52-22R
KNP5WSJB-52-22R
Producători: Yageo
Descriere: RES WW 5W 5% AXIAL
In stoc: 817352 pcs
Descarca: KNP5WSJB-52-22R.pdf
RFQ
Producători: Yageo
Descriere: RES WW 5W 5% AXIAL
In stoc: 749451 pcs
Descarca: KNP5WSJB-52-16R.pdf
RFQ
KNP5WSJB-52-1R
KNP5WSJB-52-1R
Descriere: RES WW 5W 5% AXIAL