KNP3WSJB-73-2R2
Prezentarea produsului
Număr parc: KNP3WSJB-73-2R2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 3W 5% AXIAL
Foi de date: KNP3WSJB-73-2R2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KNP3WSJB-73-2R2
Număr parc KNP3WSJB-73-2R2 Producător Yageo
Descriere RES WW 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1227441 pcs Fișa cu date KNP3WSJB-73-2R2.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Serie KNP Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
descriere detaliata 2.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KNP3WSJB-73-2R
KNP3WSJB-73-2R
Producători: Yageo
Descriere: RES WW 3W 5% AXIAL