KNP3WSJB-52-0R11
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KNP3WSJB-52-0R11
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 3W 5% AXIAL
Foi de date: KNP3WSJB-52-0R11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KNP3WSJB-52-0R11
Număr parc KNP3WSJB-52-0R11 Producător Yageo
Descriere RES WW 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1038456 pcs Fișa cu date KNP3WSJB-52-0R11.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Serie KNP Rezistenţă 110 mOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
descriere detaliata 110 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound