KNP2WSJT-52-2R2
Prezentarea produsului
Număr parc: KNP2WSJT-52-2R2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 2W 5% AXIAL
Foi de date: KNP2WSJT-52-2R2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KNP2WSJT-52-2R2
Număr parc KNP2WSJT-52-2R2 Producător Yageo
Descriere RES WW 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3050678 pcs Fișa cu date KNP2WSJT-52-2R2.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serie KNP Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
descriere detaliata 2.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound