KNP2WSJB-73-24R
Prezentarea produsului
Număr parc: KNP2WSJB-73-24R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 2W 5% AXIAL
Foi de date: KNP2WSJB-73-24R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KNP2WSJB-73-24R
Număr parc KNP2WSJB-73-24R Producător Yageo
Descriere RES WW 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2666549 pcs Fișa cu date KNP2WSJB-73-24R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serie KNP Rezistenţă 24 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
descriere detaliata 24 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound