KNP1WSJB-52-4R3
Prezentarea produsului
Număr parc: KNP1WSJB-52-4R3
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 1W 5% AXIAL
Foi de date: KNP1WSJB-52-4R3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KNP1WSJB-52-4R3
Număr parc KNP1WSJB-52-4R3 Producător Yageo
Descriere RES WW 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4009467 pcs Fișa cu date KNP1WSJB-52-4R3.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serie KNP Rezistenţă 4.3 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -40°C ~ 200°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
descriere detaliata 4.3 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound