FSP300KB-470R
YageoYageo
FSP300KB-470R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSP300KB-470R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 470 OHM 3W 10% AXIAL
Foi de date: FSP300KB-470R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FSP300KB-470R
Număr parc FSP300KB-470R Producător Yageo
Descriere RES 470 OHM 3W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41362 pcs Fișa cu date FSP300KB-470R.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură -80/ +500ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.496" L (10.00mm x 9.00mm x 38.00mm)
Serie FSP Rezistenţă 470 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume YAG1200
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 470 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Wirewound