FRM1WSJR-52-75R
YageoYageo
FRM1WSJR-52-75R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FRM1WSJR-52-75R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 75 OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: 1.FRM1WSJR-52-75R.pdf2.FRM1WSJR-52-75R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FRM1WSJR-52-75R
Număr parc FRM1WSJR-52-75R Producător Yageo
Descriere RES 75 OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4919 pcs Fișa cu date 1.FRM1WSJR-52-75R.pdf2.FRM1WSJR-52-75R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie FRM Rezistenţă 75 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
descriere detaliata 75 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film