FMP4WVJR-73-2K2
YageoYageo
FMP4WVJR-73-2K2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP4WVJR-73-2K2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 2.2K OHM 4W 5% AXIAL
Foi de date: FMP4WVJR-73-2K2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP4WVJR-73-2K2
Număr parc FMP4WVJR-73-2K2 Producător Yageo
Descriere RES 2.2K OHM 4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7074 pcs Fișa cu date FMP4WVJR-73-2K2.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
descriere detaliata 2.2 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film