FMP300JR-73-2R2
YageoYageo
FMP300JR-73-2R2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP300JR-73-2R2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 2.2 OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: FMP300JR-73-2R2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP300JR-73-2R2
Număr parc FMP300JR-73-2R2 Producător Yageo
Descriere RES 2.2 OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2476896 pcs Fișa cu date FMP300JR-73-2R2.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serie FMP Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film