FMP300JB-73-2R4
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP300JB-73-2R4
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 3W 5% AXIAL
Foi de date: FMP300JB-73-2R4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP300JB-73-2R4
Număr parc FMP300JB-73-2R4 Producător Yageo
Descriere RES MF 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2379649 pcs Fișa cu date FMP300JB-73-2R4.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serie FMP Rezistenţă 2.4 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 2.4 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP300JB-73-2K7
FMP300JB-73-2K7
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 3W 5% AXIAL
In stoc: 2473679 pcs
Descarca: FMP300JB-73-2K7.pdf
RFQ
FMP300JB-73-2R
FMP300JB-73-2R
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 3W 5% AXIAL