FMP300FTF73-1K8
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP300FTF73-1K8
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 3W 1% AXIAL
Foi de date: FMP300FTF73-1K8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP300FTF73-1K8
Număr parc FMP300FTF73-1K8 Producător Yageo
Descriere RES MF 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2382969 pcs Fișa cu date FMP300FTF73-1K8.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serie FMP Rezistenţă 1.8 kOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 1.8 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP300FTF73-1K6
FMP300FTF73-1K6
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 3W 1% AXIAL
In stoc: 2642289 pcs
Descarca: FMP300FTF73-1K6.pdf
RFQ
FMP300FTF73-1K65
FMP300FTF73-1K65
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 3W 1% AXIAL
In stoc: 2703874 pcs
Descarca: FMP300FTF73-1K65.pdf
RFQ
FMP300FTF73-1K82
FMP300FTF73-1K82
Descriere: RES MF 3W 1% AXIAL