FMP300FRF73-100R
YageoYageo
FMP300FRF73-100R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP300FRF73-100R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 100 OHM 3W 1% AXIAL
Foi de date: FMP300FRF73-100R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP300FRF73-100R
Număr parc FMP300FRF73-100R Producător Yageo
Descriere RES 100 OHM 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2582491 pcs Fișa cu date FMP300FRF73-100R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serie FMP Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film