FMP300FBF73-357K
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP300FBF73-357K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 3W 1% AXIAL
Foi de date: FMP300FBF73-357K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP300FBF73-357K
Număr parc FMP300FBF73-357K Producător Yageo
Descriere RES MF 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2296579 pcs Fișa cu date FMP300FBF73-357K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serie FMP Rezistenţă 357 kOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 357 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film