FMP200JR-52-4K3
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200JR-52-4K3
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 5% AXIAL
Foi de date: FMP200JR-52-4K3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP200JR-52-4K3
Număr parc FMP200JR-52-4K3 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4206617 pcs Fișa cu date FMP200JR-52-4K3.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 4.3 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 4.3 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film