FMP200JR-52-27R
YageoYageo
FMP200JR-52-27R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200JR-52-27R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 27 OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: FMP200JR-52-27R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMP200JR-52-27R
Număr parc FMP200JR-52-27R Producător Yageo
Descriere RES 27 OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2436837 pcs Fișa cu date FMP200JR-52-27R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 27 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 27ZTR
FMP200JR5227R
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 27 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film