FMP200JB-52-4R7
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200JB-52-4R7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 5% AXIAL
Foi de date: FMP200JB-52-4R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMP200JB-52-4R7
Număr parc FMP200JB-52-4R7 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3892486 pcs Fișa cu date FMP200JB-52-4R7.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 4.7 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film