FMP200FRF52-154K
YageoYageo
FMP200FRF52-154K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200FRF52-154K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 154K OHM 2W 1% AXIAL
Foi de date: FMP200FRF52-154K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP200FRF52-154K
Număr parc FMP200FRF52-154K Producător Yageo
Descriere RES 154K OHM 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2572994 pcs Fișa cu date FMP200FRF52-154K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 154 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 154KYTR
FMP200FRF52154K
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 154 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film