FMP200FBF52-68K1
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200FBF52-68K1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: FMP200FBF52-68K1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP200FBF52-68K1
Număr parc FMP200FBF52-68K1 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3566702 pcs Fișa cu date FMP200FBF52-68K1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 68.1 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 68.1 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP200FBF52-66R5
FMP200FBF52-66R5
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
In stoc: 3117469 pcs
Descarca: FMP200FBF52-66R5.pdf
RFQ
FMP200FBF52-68R
FMP200FBF52-68R
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
In stoc: 3775900 pcs
Descarca: FMP200FBF52-68R.pdf
RFQ
FMP200FBF52-68K
FMP200FBF52-68K
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL