FMP200FBF52-1R1
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200FBF52-1R1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: FMP200FBF52-1R1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP200FBF52-1R1
Număr parc FMP200FBF52-1R1 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2615297 pcs Fișa cu date FMP200FBF52-1R1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 1.1 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 1.1 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP200FBF52-1R13
FMP200FBF52-1R13
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
In stoc: 2677566 pcs
Descarca: FMP200FBF52-1R13.pdf
RFQ
FMP200FBF52-1R2
FMP200FBF52-1R2
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
In stoc: 2747414 pcs
Descarca: FMP200FBF52-1R2.pdf
RFQ
FMP200FBF52-1R18
FMP200FBF52-1R18
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
Descarca: FMP200FBF52-1R18.pdf
FMP200FBF52-1M
FMP200FBF52-1M
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
Descarca: FMP200FBF52-1M.pdf
FMP200FBF52-1R24
FMP200FBF52-1R24
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
Descarca: FMP200FBF52-1R24.pdf
FMP200FBF52-1R
FMP200FBF52-1R
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
Descarca: FMP200FBF52-1R.pdf
FMP200FBF52-1R02
FMP200FBF52-1R02
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
Descarca: FMP200FBF52-1R02.pdf
FMP200FBF52-1R15
FMP200FBF52-1R15
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL