FMP200FBE52-88K7
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200FBE52-88K7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: FMP200FBE52-88K7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP200FBE52-88K7
Număr parc FMP200FBE52-88K7 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2964599 pcs Fișa cu date FMP200FBE52-88K7.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 88.7 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 88.7 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film