FMP200FBE52-80R6
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200FBE52-80R6
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: FMP200FBE52-80R6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMP200FBE52-80R6
Număr parc FMP200FBE52-80R6 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3589234 pcs Fișa cu date FMP200FBE52-80R6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 80.6 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 80.6 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film