FMP200FBE52-2K2
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP200FBE52-2K2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: FMP200FBE52-2K2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP200FBE52-2K2
Număr parc FMP200FBE52-2K2 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3101462 pcs Fișa cu date FMP200FBE52-2K2.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 2.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP200FBE52-2K43
FMP200FBE52-2K43
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
In stoc: 3469733 pcs
Descarca: FMP200FBE52-2K43.pdf
RFQ
FMP200FBE52-2K05
FMP200FBE52-2K05
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
In stoc: 3137754 pcs
Descarca: FMP200FBE52-2K05.pdf
RFQ
FMP200FBE52-2K26
FMP200FBE52-2K26
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL