FMP100JT-52-2K7
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP100JT-52-2K7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 5% AXIAL
Foi de date: FMP100JT-52-2K7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP100JT-52-2K7
Număr parc FMP100JT-52-2K7 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4727456 pcs Fișa cu date FMP100JT-52-2K7.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie FMP Rezistenţă 2.7 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 2.7 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film