FMP100JT-52-0R1
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP100JT-52-0R1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 5% AXIAL
Foi de date: FMP100JT-52-0R1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMP100JT-52-0R1
Număr parc FMP100JT-52-0R1 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2058353 pcs Fișa cu date FMP100JT-52-0R1.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie FMP Rezistenţă 100 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 100 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP100JT-52-0R11
FMP100JT-52-0R11
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 5% AXIAL
In stoc: 3241265 pcs
Descarca: FMP100JT-52-0R11.pdf
RFQ
FMP100JR-52-91K
FMP100JR-52-91K
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 5% AXIAL
In stoc: 6647818 pcs
Descarca: FMP100JR-52-91K.pdf
RFQ
FMP100JT-52-0R13
FMP100JT-52-0R13
Descriere: RES MF 1W 5% AXIAL
Descarca: FMP100JT-52-0R13.pdf
FMP100JT-52-0R15
FMP100JT-52-0R15
Descriere: RES MF 1W 5% AXIAL