FMP100JR-52-2R2
YageoYageo
FMP100JR-52-2R2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP100JR-52-2R2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 2.2 OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: FMP100JR-52-2R2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMP100JR-52-2R2
Număr parc FMP100JR-52-2R2 Producător Yageo
Descriere RES 2.2 OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2046811 pcs Fișa cu date FMP100JR-52-2R2.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie FMP Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 2.2WTR
FMP100JR522R2
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film