FMP100JR-52-1K2
YageoYageo
FMP100JR-52-1K2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP100JR-52-1K2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: FMP100JR-52-1K2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMP100JR-52-1K2
Număr parc FMP100JR-52-1K2 Producător Yageo
Descriere RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4119555 pcs Fișa cu date FMP100JR-52-1K2.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie FMP Rezistenţă 1.2 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 1.2KWTR
FMP100JR521K2
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 1.2 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP100JR-52-18K
FMP100JR-52-18K
Producători: Yageo
Descriere: RES 18K OHM 1W 5% AXIAL
In stoc: 488050 pcs
Descarca: FMP100JR-52-18K.pdf
RFQ
FMP100JR-52-1K
FMP100JR-52-1K
Producători: Yageo
Descriere: RES 1K OHM 1W 5% AXIAL