FMP100FTF52-11K
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP100FTF52-11K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: FMP100FTF52-11K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP100FTF52-11K
Număr parc FMP100FTF52-11K Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2659835 pcs Fișa cu date FMP100FTF52-11K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie FMP Rezistenţă 11 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 11 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP100FTF52-11K8
FMP100FTF52-11K8
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 3999158 pcs
Descarca: FMP100FTF52-11K8.pdf
RFQ
FMP100FTF52-115K
FMP100FTF52-115K
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 3622491 pcs
Descarca: FMP100FTF52-115K.pdf
RFQ
FMP100FTF52-11K5
FMP100FTF52-11K5
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL