FMP100FRF52-3K01
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP100FRF52-3K01
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: FMP100FRF52-3K01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP100FRF52-3K01
Număr parc FMP100FRF52-3K01 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3521795 pcs Fișa cu date FMP100FRF52-3K01.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie FMP Rezistenţă 3.01 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 3.01 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP100FRF52-392R
FMP100FRF52-392R
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 3704982 pcs
Descarca: FMP100FRF52-392R.pdf
RFQ
FMP100FRF52-3K
FMP100FRF52-3K
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL