FMP100FBE52-30K
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP100FBE52-30K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: FMP100FBE52-30K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP100FBE52-30K
Număr parc FMP100FBE52-30K Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3391304 pcs Fișa cu date FMP100FBE52-30K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie FMP Rezistenţă 30 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 30 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP100FBE52-309R
FMP100FBE52-309R
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 4062384 pcs
Descarca: FMP100FBE52-309R.pdf
RFQ
FMP100FBE52-30K1
FMP100FBE52-30K1
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 3916809 pcs
Descarca: FMP100FBE52-30K1.pdf
RFQ
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
Descarca: FMP100FBE52-301R.pdf
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
FMP100FBE52-30K9
FMP100FBE52-30K9
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL