FMP100FBE52-1R58
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP100FBE52-1R58
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: FMP100FBE52-1R58.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP100FBE52-1R58
Număr parc FMP100FBE52-1R58 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2431746 pcs Fișa cu date FMP100FBE52-1R58.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie FMP Rezistenţă 1.58 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 1.58 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FMP100FBE52-1R37
FMP100FBE52-1R37
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 2650000 pcs
Descarca: FMP100FBE52-1R37.pdf
RFQ
FMP100FBE52-1R74
FMP100FBE52-1R74
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 2867963 pcs
Descarca: FMP100FBE52-1R74.pdf
RFQ
FMP100FBE52-1R5
FMP100FBE52-1R5
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL