FMP-50JB-52-12K
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP-50JB-52-12K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 5% AXIAL
Foi de date: FMP-50JB-52-12K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMP-50JB-52-12K
Număr parc FMP-50JB-52-12K Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5935364 pcs Fișa cu date FMP-50JB-52-12K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serie FMP Rezistenţă 12 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 12 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film