FMP-50FTF52-681R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP-50FTF52-681R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: FMP-50FTF52-681R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMP-50FTF52-681R
Număr parc FMP-50FTF52-681R Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5665955 pcs Fișa cu date FMP-50FTF52-681R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serie FMP Rezistenţă 681 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 681 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film